// Ekskavatoriai / VOLVO / EC360LC
Vikšro veržlė — VOLVO EC360LC (Ekskavatoriai)
Track nut for VOLVO EC360LC Excavator
Store Code
44297
VANROCK PART CODES
VRTD0108D17
Svoris
0.11 Kg
Prieinamumas
Galima užsakyti
Charakteristikos
TipasSQ
Stiprumo klasė12
A7/8'
Žingsnis14 UNF
E23 mm
S33,32 mm
H42 mm
L—
M—
R—
Techninis brėžinys

Suderinama su
Kryžminė nuoroda
ALLIS-CHALMERS083544
ALLIS-CHALMERS663466
ALLIS-CHALMERS70663466
BERCOCR1969
CATERPILLAR1B4435
CATERPILLAR2S2140
DEMAG06400240
DRESSER616217C1
FIAT-HITACHI71401102
INGERSOLL RAND57005324
ITMD01080D0N17
LIEBHERR4110900
LIEBHERR4129306
LIEBHERR4507886
LIEBHERR4900645
LIEBHERR786510114
POCLAIN-CASE POCLAINZ0234507
SENNEBOGEN3528027689
TEREX9249941
VOLVO14016650
VOLVO14526396
VOLVO16650
VPIV2S2140
Kitos dalys, skirtos VOLVO EC360LC
Vikšrų grandinėTrack chainVOLVO EC360LCAtraminis ritinėlis (vienbriaunis)Track roller (1 flange)VOLVO EC360LCVikšro varžtasTrack boltVOLVO EC360LCVikšrų padasTrack shoeVOLVO EC360LCKreipiamasis ratas (1 tipas)Idler (type 1)VOLVO EC360LCPalaikantysis ritinėlisCarrier rollerVOLVO EC360LCSegmentų grupėSegment groupVOLVO EC360LCVikšras su padaisTrack groupVOLVO EC360LC

